Najbardziej popularne płyty egger do mebli

kolekcja egger 2023

Najbardziej popularne płyty egger do mebli

18, Mar Adam Nowakowski
 • popularne-plyty-egger

Oto 20 najbardziej popularnych dekorów płyt meblowych firmy Egger:

Firma Zibinet wykona meble na zamówienie - Police, Szczecin, Mierzyn, Warszewo, Stargard i okolice to obszar, na którym działamy.

Jakie będą to meble na wymiar? Jakie chcesz! Do Ciebie należy decyzja o kolorze, dekorze, a nawet rodzaju płyty meblowej.

Płyty meblowe egger

 1. Dąb Halifax Natural - ten dekor naśladuje naturalny kolor drewna dębu, co nadaje meblom przytulny i naturalny charakter.

dab_halifax_natural_H1180_ST37

 1. Szary Bardolino - ten dekor naśladuje szary kolor naturalnego drewna, co nadaje meblom nowoczesny i elegancki wygląd.

dab_bardolino_szary_H1146_ST10

 1. Biały Halifax - ten dekor nadaje meblom jasny i nowoczesny charakter, idealny do przestronnych wnętrz.

dab_halifax_bialy_H1176_ST37

 1. Dąb Bardolino - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, co nadaje meblom przytulny i naturalny wygląd.

dab_bardolino_natural_H1145_ST10

 1. Orzech Carini naturalny - ten dekor naśladuje kolor drewna orzecha, co nadaje meblom elegancki i wyszukany charakter.

orzech_carini_H3710_ST9

 1. Dąb Gladstone Biały - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który jest rozbielony, co nadaje meblom miękki i przyjemny wygląd.

dab_gladstone_bialy_H3335_ST28

 1. Dąb Davos Truflowy - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który jest delikatnie brązowy, co nadaje meblom elegancki i wyszukany charakter.

dab_davos_truflowy_H3133_ST12

 1. Dąb Lancaster - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, co nadaje meblom przytulny i naturalny charakter.

dab_lancaster_natural_H3368_ST9

 1. Dąb Santa Fe Vintage - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który jest delikatnie spękany i ma charakterystyczne sęki, co nadaje meblom rustykalny i naturalny wygląd.

dab_santa_fe_H1330_ST10

 1. Sosna Cascina - ten dekor naśladuje kolor drewna sosny, który jest delikatnie biały, co nadaje meblom lekki i przyjemny wygląd.

sosna_cascina_H1401_ST22

 1. Modrzew Górski Biały - ten dekor naśladuje kolor drewna modrzew, który jest biały, co nadaje meblom lekki i przyjemny wygląd.

modrzew_gorski_bialy_H3403_ST38

 1. Dąb Halifax Tabak - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, ładne sęki co nadaje meblom przytulny i naturalny charakter.

dab_halifax_tabak_H1181_ST37

 1. Orzech Pacific - ten dekor naśladuje kolor drewna orzecha, co nadaje meblom elegancki i wyszukany charakter.

orzech_pacyfic_H3700_ST10

 1. Dąb Halifax Cynowany - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który jest delikatnie brązowy z elementami cyny, co nadaje meblom elegancki i wyszukany charakter.

dab_halifax_cynowany_H3176_ST37

 1. Dąb Halifax Czarny - ten dekor naśladuje czarny kolor naturalnego drewna, co nadaje meblom nowoczesny i elegancki wygląd.

dab_halifax_czarny_H3178_ST37

 1. Dąb Orleans Brązowy - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który ma delikatne odcienie brązu i szarości, co nadaje meblom naturalny i ciepły charakter.

dab_orleans_brazowy_H1379_ST22

 1. Wiąz Tossini - ten dekor naśladuje kolor drewna wiąz, co nadaje meblom elegancki i wytworny wygląd.

wiaz_tossini_H1212_ST33

 1. Dąb Hunton Jasny - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który jest delikatnie jasny, co nadaje meblom nowoczesny i elegancki charakter.

dab_hunton_H2032_ST10

 1. Dąb Hunton Ciemny - ten dekor naśladuje kolor drewna dębu, który ma ciepłe odcienie brązu, co nadaje meblom przytulny i naturalny wygląd.

dab_hunton_ciemny_H2033_ST10

Wszystkie te dekory są bardzo popularne i chętnie wykorzystywane przez projektantów i producentów mebli.

Egger oferuje wysokiej jakości płyty meblowe z różnymi dekorami, które pozwalają na tworzenie mebli w różnych stylach i kolorach, co zadowoli wymagania najbardziej wymagających klientów.

Oto 10 najbardziej intrygujących płyt meblowych firmy Egger:

 1. HPL (High Pressure Laminate) - ta płyta meblowa jest wykonana z laminatu wysokociśnieniowego, który jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie.

 2. MDF (Medium Density Fibreboard) - ta płyta meblowa jest wykonana z drewna o średniej gęstości i jest idealna do produkcji mebli, które mają mieć gładką powierzchnię.

 3. OSB (Oriented Strand Board) - ta płyta meblowa jest wykonana z drewna, które jest układane w specjalny sposób, co zapewnia jej wysoką wytrzymałość i stabilność.

 4. Egger PerfectSense - ta płyta meblowa jest bardzo elegancka i ma gładką powierzchnię, co daje wrażenie luksusu. Jest idealna do produkcji mebli o wysokiej jakości.

 5. Egger Feelwood - ta płyta meblowa jest wykonana z drewna, które jest bardzo wiernie odwzorowane na jej powierzchni, co daje wrażenie naturalności i ciepła.

 6. Egger Zoom - ta płyta meblowa jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Jest idealna do produkcji mebli, które mają być użytkowane przez wiele lat.

 7. Egger VDS (Virtual Design Studio) - ta płyta meblowa pozwala na tworzenie różnych wzorów i kolorów, co daje duże możliwości projektowe.

 8. Egger PerfectSense Matt - ta płyta meblowa ma bardzo matową powierzchnię, która wygląda bardzo elegancko i luksusowo.

 9. Egger Zestawienie Barw - ta płyta meblowa pozwala na dobieranie kolorów i wzorów, co ułatwia projektowanie i tworzenie mebli w zgodzie z indywidualnymi potrzebami klienta.

 10. Egger Laminate Flooring - ta płyta meblowa jest idealna do produkcji podłóg, jest bardzo trwała i odporna na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Podsumowanie

W artykule zostały wykorzystane zdjęcia płyt i dekorów firmy Egger.

Już dziś skontaktuj się z firmą Zibinet i zmów swoje wymarzone meble wyprodukowane na płytach egger.

Previous Post Next Post