Realizacja - Meble Na Wymiar Szczecin i okolice

Realizacja Projektu

Meble na wymiar wykonujemy wyłącznie samodzielnie, nie korzystamy z pomocy podwykonawców, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za znakomity efekt końcowy. Czas realizacji Twojej wymarzonej kuchni czy garderoby niekoniecznie będzie ekspresowy. Z pewnością jednak przyznasz, że na piękne i funkcjonalne rzeczy warto czasami chwilę poczekać.


Jaki jest czas realizacji mebli na wymiar ? Terminy realizacji różnego rodzaju mebli
Jest to uzależnione od kilku bardzo istotnych czynników, przede wszystkim od: Stopnia skomplikowania i zaawansowania projektu – to oczywiste, że im większa kuchnia czy garderoba, tym więcej czasu trzeba poświęcić na prace typowo stolarskie. Rodzaju wybranego materiału oraz wykończenia – ekskluzywne projekty wymagają poświęcenia im większej uwagi, z kolei lakierowane fronty muszą dobrze wyschnąć, co także wydłuża czas realizacji. Aktualnej liczby zamówień – NIGDY nie tworzymy wielomiesięcznych kolejek, ponieważ nie chcemy zmuszać naszych Klientów do zbyt długiego oczekiwania na meble. W naszej branży bywają okresy, gdy zamówień jest mniej oraz takie, gdy niemal nie wychodzimy z pracowni. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaki termin możemy Ci zaoferować. Szafa – od 2 do 4 tygodni, Garderoba – od 3 do 7 tygodni, Meble łazienkowe – od 2 do 9 tygodni, Meble pokojowe – od 2 do 9 tygodni, Meble biurowe – od 2 do 9 tygodni, Meble sklepowe – od 2 do 9 tygodni, Meble kuchenne – od 6 do 9 tygodni.kuchnia2023_1

Pamiętaj, że przed podaniem ostatecznego terminu realizacji Twoich mebli, musimy zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami oraz przeprowadzić dokładne pomiary. Dlatego skontaktuj się z nami już teraz! Zamawiając swoje meble na wymiar właśnie u nas, otrzymujesz gwarancję sprawnej, terminowej realizacji ściśle według ustalonego projektu .


Dodatkowe informacje? Chcesz o coś spytać?

Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujący pomiar. Pozwoli na to na przygotowania precyzyjnej wyceny Twojego zamówienia.

Kontakt