Realizacje Meble na zamówienie, na wymiar

Realizacje Meble na wymiar, na zamówienie

Realizacja Projektu mebli na wymiar

Meble na wymiar wykonujemy wyłącznie samodzielnie, nie korzystamy z pomocy podwykonawców, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za znakomity efekt końcowy. Czas realizacji Twojej wymarzonej kuchni czy garderoby niekoniecznie będzie ekspresowy. Z pewnością jednak przyznasz, że na piękne i funkcjonalne rzeczy warto czasami chwilę poczekać.


Jaki jest czas realizacji mebli na wymiar ? Terminy realizacji różnego rodzaju mebli
Jest to uzależnione od kilku bardzo istotnych czynników, przede wszystkim od: Stopnia skomplikowania i zaawansowania projektu – to oczywiste, że im większa kuchnia czy garderoba, tym więcej czasu trzeba poświęcić na prace typowo stolarskie. Rodzaju wybranego materiału oraz wykończenia – ekskluzywne projekty wymagają poświęcenia im większej uwagi, z kolei lakierowane fronty muszą dobrze wyschnąć, co także wydłuża czas realizacji. Aktualnej liczby zamówień – NIGDY nie tworzymy wielomiesięcznych kolejek, ponieważ nie chcemy zmuszać naszych Klientów do zbyt długiego oczekiwania na meble. W naszej branży bywają okresy, gdy zamówień jest mniej oraz takie, gdy niemal nie wychodzimy z pracowni. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaki termin możemy Ci zaoferować. Szafa – od 2 do 4 tygodni, Garderoba – od 3 do 7 tygodni, Meble łazienkowe – od 2 do 9 tygodni, Meble pokojowe – od 2 do 9 tygodni, Meble biurowe – od 2 do 9 tygodni, Meble sklepowe – od 2 do 9 tygodni, Meble kuchenne – od 6 do 9 tygodni.kuchnia2023_1

Pamiętaj, że przed podaniem ostatecznego terminu realizacji Twoich mebli, musimy zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami oraz przeprowadzić dokładne pomiary. Dlatego skontaktuj się z nami już teraz! Zamawiając swoje meble na wymiar właśnie u nas, otrzymujesz gwarancję sprawnej, terminowej realizacji ściśle według ustalonego projektu .


Realizacje Zibinet - Meble na Wymiar, które Zmieniają Wnętrza

Z dumą prezentujemy nasze realizacje, które są dowodem na to, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble na wymiar mogą całkowicie zmienić wnętrze, dodając mu charakteru i stylu.

Zibinet to przede wszystkim doświadczenie i pasja do tworzenia mebli, które są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Każda nasza realizacja to efekt pracy naszego zespołu - od projektantów, poprzez stolarzy, aż po monterów. Przez cały proces produkcji mebli na wymiar, dbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby finalny produkt spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Nasze realizacje obejmują różne rodzaje mebli na wymiar – od kuchni, poprzez szafy, garderoby, meble do salonu, sypialni, łazienki, aż po meble do biura. Zawsze staramy się dopasować styl mebli do charakteru wnętrza, aby stworzyć spójną i harmonijną przestrzeń.

W naszym portfolio znajdują się zarówno proste i minimalistyczne projekty, jak i te bardziej złożone, z bogatymi detalami. Wierzymy, że każde wnętrze zasługuje na unikalne meble, które podkreślą jego charakter.

Jednym z naszych największych atutów jest możliwość pełnej personalizacji mebli na wymiar. Rozumiemy, że każdy klient ma swoje unikalne potrzeby i oczekiwania, dlatego oferujemy szeroki wybór materiałów, kolorów i wykończeń.

Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu, realizacje Zibinet cieszą się uznaniem naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferują meble na wymiar od Zibinet. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie stworzyć meble, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i przekształcą Twoje wnętrza w wyjątkowe przestrzenie.

kuchnia-na-wymiar-zibinet | kuchnia-na-wymiar-granat | kuchnia-na-wymiar-czarna


Dodatkowe informacje? Chcesz o coś spytać?

Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujący pomiar. Pozwoli na to na przygotowania precyzyjnej wyceny Twojego zamówienia.

Kontakt