Łazienka na wymiar – sposób na trudne wnętrze

meble-lazienkowe-na-wymiar

Łazienka na wymiar – sposób na trudne wnętrze

31, May Adam Nowakowski
  • meble-lazienkowe

Łazienka na wymiar – skuteczne rozwiązanie dla trudnych wnętrz łazienkowych

Nieustawne, bardzo wąskie, nieregularne lub ze skosami - umeblowanie niektórych wnętrz to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli to wnętrze przeznaczone jest na łazienkę, która z zasady powinna być miejscem komfortowym, wygodnym, estetycznym. No i musi też pomieścić w sobie najpotrzebniejsze elementy wyposażenia, czyli sanitariaty: wannę lub kabinę prysznicową, umywalkę, WC, opcjonalnie także bidet oraz pralkę.

Ta ostatnia może mieścić się w innym domowym pomieszczeniu, czasem przy bardzo niewielkich łazienkach stawia się ją w kuchni lub np. schowku (jeśli jest do tego przystosowany).

Meble łazienkowe na wymiar – czy to jedyny sposób na ergonomiczną łazienkę?

Z pewnością nie jedyny, ale na pewno najwygodniejszy. Decydując się na meble na wymiar do łazienki, możesz zaplanować to wnętrze dokładnie tak, jak chcesz, z uwzględnieniem potrzeb wszystkich domowników. No i w sposób, który nawet z najtrudniejszego pomieszczenia wydobędzie to, co najlepsze, jednocześnie nie zatracając stylu, w jakim urządzasz całe swoje mieszkanie. Dzięki meblom na wymiar nie musisz rezygnować z ulubionego designu i decydować się tylko na to, co zmieści się do Twojej łazienki.

meble-lazienkowe . meble-lazienkowe-szczecin

Przeciwnie, możemy wykonać dla Ciebie łazienkę w stylu retro, glamour, nowoczesnym czy skandynawskim na każdym metrażu. Jakie pomieszczenia wymagają starannego planowania pod kątem umeblowania? Na pewno będą to:

  • poddasze lub strych, który chcemy zaadaptować na wnętrze łazienkowe;
  • pomieszczenia wydzielone z innego, większego wnętrza;
  • bardzo wysokie wnętrza, charakterystyczne dla starego budownictwa;
  • wąskie i trudne do umeblowania wnętrza.

W tych przypadkach wykonanie mebli na wymiar będzie najlepszym pomysłem ze względu na zagospodarowanie każdego centymetra wolnej przestrzeni.

Meble łazienkowe na wymiar do wymagających wnętrz

Urządzając łazienkę w mało ustawnym wnętrzu, postaw na szafki narożne, wysokie słupki, które zmieszczą się wszędzie i szafki z lustrami, optycznie powiększające pomieszczenie. Szafki to element wyposażenia, który musi znaleźć się w przestrzeni łazienkowej. Kosmetyki, środki czystości, akcesoria do makijażu, chemia - to wszystko musi mieć swoje miejsce.

W łazience na poddaszu ciąg szafek można zaplanować wzdłuż ścianki kolankowej, a długą, wąską łazienkę zabudować na krótszych ścianach ciemnymi meblami, które optycznie skrócą pomieszczenie. W małej łazience sprawdzą się meble jasne, białe, jasnoszare lub w kolorze jasnego drewna i lustra lub fronty na połysk. Plusem mebli na wymiar jest to, że można kształtami i gabarytami dostosować je do tego konkretnego wnętrza, w przypadku gotowych zestawów lub pojedynczych szafek dokupywanych osobno jest na odwrót – to wnętrze dostosowuje się do nich.

Bez względu na wielkość łazienki, meble na wymiar są po prostu praktyczne i funkcjonalne, skrojone pod potrzeby domowników. Nie masz pomysłu na własną ciekawą łazienkę? Zostaw to nam!

Wykonamy dla Ciebie meble na wymiar do każdej łazienki. Pracujemy na materiałach dobrej jakości, odpornych na negatywne działanie czynników takich jak wilgoć, woda i zmienne temperatury. Działamy na terenie Stargardu, Polic i Szczecina. Postaw na firmę Zibinet i zaplanuj swoją idealną łazienkę!

Previous Post Next Post