Szafy twoje rozwiązanie do małych przestrzeni

szafa-na-wymiar

Szafy twoje rozwiązanie do małych przestrzeni

30, Jun Adam Nowakowski
  • szafy-do-sypialni

Rozwiązanie do małych przestrzeni : Szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi

Przesuwne drzwi to niezwykle praktyczna innowacja w projektowaniu szaf na wymiar, która może dostosować się do każdej aranżacji. Czy są lepsze od tradycyjnych drzwi uchylnych? To zależy od Twojego gustu i przyzwyczajenia. Jedno jest pewne: przesuwne drzwi to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń bez utraty stylu i elegancji.

Dlaczego przesuwne drzwi to dobry wybór?

Decydując się na szafy z przesuwnymi drzwiami, najczęściej bierzemy pod uwagę ograniczoną przestrzeń w pokoju. W porównaniu do drzwi uchylnych, przesuwne drzwi oszczędzają sporo miejsca, co jest kluczowe w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu.

Wygodne w użyciu, przesuwne drzwi, jeżeli są prawidłowo zamontowane, działają płynnie i cicho. Pozwalają na łatwy dostęp do zawartości szafy, nawet gdy jest ona umieszczona blisko łóżka lub innego mebla. Z przesuwnymi drzwiami możesz nie martwić się o zalecane odległości między meblami - co jest szczególnie korzystne w małych pokojach, blokach mieszkalnych czy nietypowych pomieszczeniach, takich jak te w starych kamienicach. Na dodatek, przesuwne drzwi dają możliwość zamontowania lustra, które nie tylko ułatwia sprawdzenie swojej stylizacji, ale również pomaga optycznie powiększyć i rozjaśnić pomieszczenie.

szafa-na-wymiar-police . szafa-na-wymiar

Idealne pomieszczenia dla szaf z przesuwnymi drzwiami

  • Niewielki salon – przesuwne drzwi dodają elegancji meblowi i nie ograniczają przestrzeni.
  • Wąska sypialnia – przesuwne drzwi to idealne rozwiązanie, gdy odległość między łóżkiem a szafą jest mniejsza niż zalecane 80 cm.
  • Mały przedpokój – to idealne miejsce na wąską szafę na wymiar z przesuwnymi drzwiami.
  • Pokój na poddaszu – niestandardowe kształty i rozmiary szaf na wymiar idealnie wypełnią przestrzeń pokoi na poddaszu, a przesuwne drzwi dodają praktyczności w tych często niewielkich pomieszczeniach.

Szafy drzwi przesuwne

Szafy z przesuwnymi drzwiami sprawdzą się również w niezbyt dużej garderobie lub pokoju młodzieżowym. Tak jak każdy mebel, szafy z przesuwnymi drzwiami mają swoje minusy. Nie mogą być otwarte na całej szerokości, co może nieco utrudniać dostęp do zawartości. Mogą też być ciężkie do przesuwania i mogą się wyłamywać, jeśli prowadnice i kółka nie są prawidłowo zamontowane.

Dlatego warto powierzyć produkcję szafy na wymiar z przesuwnymi drzwiami specjalistom, takim jak my w Zibinet. Działamy na terenie Stargardu, Polic i Szczecina, tworząc meble z wytrzymałych płyt Egger, które naśladują naturalne drewno, ale są bardziej elastyczne w obróbce.

Jeżeli marzysz o szafie na wymiar z przesuwnymi drzwiami, nie czekaj. Zamów meble na wymiar od Zibinet, aby stworzyć współczesne wnętrze, które odzwierciedla Twój indywidualny styl i spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

Nasz zespół doświadczonych fachowców jest gotowy, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia o idealnie dopasowanej szafie na wymiar.

Previous Post Next Post