Kuchnia na wymiar na poddaszu

Kuchnia Poddasze1 2023 Meble Na Wymiar

Kuchnia na wymiar na poddaszu

15, Feb Adam Nowakowski
  • kuchnia
  • meble
  • wymiar
  • kuchnie
  • kuchnia-poddasze

Meble kuchenne na wymiar na poddaszu

Zorganizowanie kuchni na domowym poddaszu to wyzwanie, ale także możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni użytkowej na ostatniej kondygnacji domu. Zwykle kuchnia usytuowana jest na parterze, ale w przypadku gdy dom zamieszkuje więcej niż jedna rodzina, może pojawić się konieczność zaplanowania kuchni również na najwyższym piętrze.

Jak zagospodarować pomieszczenie, jeżeli meble dostępne w sklepach nie spełniają odpowiednich wymogów? Czy meble na wymiar są najlepszą opcją dla tych, którzy chcą mieć kuchnię na poddaszu? Wyjaśniamy i doradzamy.

Jak zagospodarować poddasze i stworzyć tam idealną kuchnię?

Stworzenie kuchni na poddaszu zależy od wielu czynników. Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę ilość skosów, wysokość ścianki kolankowej, rozmieszczenie okien, a także widoczne elementy konstrukcyjne, jakimi są słupy nośne czy belki dachowe. Mogą stanowić oryginalną ozdobę i nadać całości charakteru.

Poddasze może mieć różne wymiary, dlatego inaczej planujemy kuchnię w wąskim, niewielkim pomieszczeniu, a inaczej na obszernej powierzchni, gdzie można wygospodarować całkiem sporą, funkcjonalną jadalnię ze stolikiem i krzesłami. Znaczenie mają też okna. Nie tylko ich wielkość, ale również to, jak duże jest ich nachylenie i na jaki kierunek wychodzą (najbardziej pożądany będzie kierunek północny, ponieważ kuchnia nie powinna być poddawana nadmiernemu nasłonecznieniu). Jeżeli pod oknami jest jeszcze spora odległość od podłogi, można wygospodarować tam miejsce na szafki kuchenne na wymiar.

kuchnia-poddasze2 . kuchnia-poddasze3

Blaty robocze, zlew, urządzenia takie jak zmywarka itp., powinny znaleźć się w dobrze doświetlonej części kuchni. Zamawiając meble na wymiar do kuchni na poddaszu, masz pewność, że zostanie wykorzystany każdy centymetr miejsca, a całość będzie zagospodarowana zarazem funkcjonalnie, a jednocześnie oryginalnie i z charakterem.

Firma Zibinet, produkująca meble na wymiar, bierze pod uwagę możliwość stworzenia przestrzeni kuchennej na każdym, nawet najbardziej nieustawnym i trudnym do rozplanowania poddaszu. W swojej kuchni (i jadalni) możesz zorganizować wyspę lub barek kuchenny, oryginalne oświetlenie i urządzić to miejsce w każdym możliwym stylu. Chociaż zaleca się, żeby kuchnie na wymiar na poddaszu były - w celu optycznego powiększenia wnętrza i wprowadzenia większej ilości światła - w jasnych kolorach (czyli biel, biel z drewnem, biel na połysk, jasne wybarwienie drewna), my stworzymy dla Ciebie kuchnię z kolorami takimi, o jakich marzysz.

Kuchnie na wymiar na poddaszu – Szczecin

Pracująca na dobrych jakościowo materiałach (np. płyty meblowe Egger) firma Zibinet tworzy meble na wymiar nie tylko do kuchni, ale i do wszystkich możliwych pomieszczeń domowych. Jeżeli chcesz mieć kuchnię na poddaszu w stylu skandynawskim, loftowym, minimalistycznym czy jakimkolwiek innym, zleć to zadanie nam, a otrzymasz wnętrze, które będzie zachwycało domowników oraz gości i w którym przyjemnie będzie spędzać czas.

kuchnia-poddasze4

Style, dodatki, możliwości aranżacyjne – wszystko to konsultujemy z Klientem na każdym etapie projektu. Meble do kuchni na wymiar są najlepszym wyjściem jeśli chodzi o zaplanowanie poddasza. Szafki, blaty, stoły do jadalni i praktyczne regały to podstawa dobrze funkcjonującej kuchni, a właściwe rozplanowanie ułatwi codzienne zajęcia.

Skontaktuj się z nami, a razem zaplanujemy kuchnię z charakterem.

Previous Post Next Post