Szafy na wymiar a nadmiar książek w mieszkaniu?

Meble Pokojowe Na Wymiar Szczecin

Szafy na wymiar a nadmiar książek w mieszkaniu?

11, Feb Adam Nowakowski
  • meble
  • szafa
  • szafy
  • wymiar
  • nadmiar-ksiazek

Jakie rozwiązanie na nadmiar książek w mieszkaniu?

Zibinet meble na wymiar rozwiążą ten problem!

Książki to nieodłączny element wyposażenia wielu mieszkań. Znajdują się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Jeżeli kochasz książki, kolekcjonujesz serie lub jesteś posiadaczem bogatego domowego księgozbioru, doskonale zdajesz sobie sprawę, jakie problemy mogą stać się Twoim udziałem. Najważniejszy z nich to oczywiście brak miejsca.

Jak rozwiązać kwestię dużej ilości książek w mieszkaniu? Jak znaleźć dla nich dodatkową przestrzeń? Odpowiedź jest prosta: postaw na meble na wymiar, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń Twojego domu.

Regały i nie tylko. Jakie meble na wymiar, na zamówienie będą najlepsze?

Regały, etażerki, półki stojące i wiszące, zabudowa – wszystkie te opcje są świetne, jeżeli kochasz książki, ale cenisz też przestrzeń mieszkalną i chcesz zachować dobry styl wystroju w swoim domu. Lubisz kolekcjonować serie książek, albumy, powieści, sagi, książki popularnonaukowe, biografie? A może książki w Twojej rodzinie przechodzą z pokolenia na pokolenie i udało się zebrać imponujący księgozbiór?

Firma Zibinet Meble Szczecin na pewno nie zaproponuje Ci pozbycia się części książek. Możemy za to wykonać dla Ciebie prawdziwą domową bibliotekę na wymiar. Klasycznym sposobem na dużą ilość książek są półki stojące, etażerki, tradycyjne biblioteczki. Zabudowana, pełna książek ściana to marzenie wielu osób, a teraz jest w Twoim zasięgu. Stworzenie takiej domowej mini-biblioteki nada Twojemu mieszkaniu wyjątkowego uroku.

bibloteka2023 salon2023

Cenne i ciekawe książki można wyeksponować na osobnych półkach jak obrazy – tak, książka również może być znakomitą ozdobą. Innym rozwiązaniem będą regały modułowe na wymiar. Różnej wysokości i szerokości półki pomogą uporać się z książkami, które przecież nie są równe. Ponadto podwieszane półki na książki nie muszą być nudne! Wręcz przeciwnie - mogą być zaprojektowane w różnych kształtach.

Nie masz już miejsca na ścianie? Zdecyduj się na półki na wymiar pod sufitem. Tam możesz trzymać rzadziej używane książki, po które sięgasz jedynie od czasu do czasu. A może półki we wnękach? Czemu nie! Warto wykorzystać miejsca mało ustawne. A może ozdobna witryna na wyjątkowe serie? To także dobry sposób na wyeksponowanie pamiątkowych egzemplarzy.

Meble na wymiar to nie tylko możliwość zapewnienia odpowiedniej przestrzeni, ale również idealnego dopasowania do metrażu i stylu.

Do każdego stylu wystroju – meble na wymiar Szczecin od Zibinet

Zibinet Meble Szczecin to firma, która zajmuje się kompleksowym wykonywaniem mebli w każdym możliwym stylu wystroju. Czy będzie to regał schodkowy do gabinetu w stylu loft, czy zabudowa ścienna drewniana, idealna do domowej biblioteki w aranżacji retro, a może klasyczna stojąca półka, kolorowa i wymyślna półeczka na dziecięce bajki, jesteśmy w stanie wykonać wszystko.

To Ty decydujesz, jaki meble chcesz mieć, a my spełniamy Twoje marzenia o domu, który zaspokaja potrzeby mieszkańców. Nasze meble na wymiar są wyjątkowe, funkcjonalne i cieszą oko przez wiele długich lat. Cechują je solidne materiały wykonania, stylowe dodatki, a także mnóstwo interesujących wzorów, które ożywią wnętrze.

Razem stworzymy przestrzeń, w której przyjemnie jest przebywać, czytać, uczyć się i bawić. A wszystko to w przystępnych cenach. Dlatego nie czekaj, a skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Previous Post Next Post