Szafy z drzwiami przesuwnymi

Szafa na wymiar

Szafy z drzwiami przesuwnymi

16, May Adam Nowakowski
  • szafy
  • szafa-z-drzwiami

Szafy na wymiar drzwi przesuwne.

Szafy – drzwi przesuwne

Szafy z drzwiami przesuwnymi mają wiele zalet, z których najważniejsze to oszczędność miejsca, wygoda oraz przydatność w wielu domowych wnętrzach. Szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi sprawdzają się w salonie, sypialni, garderobie, przedpokoju, a nawet pokoju młodzieżowym. Dobrze dobrany stylem i kolorystyką mebel jest też przy okazji ozdobą pomieszczenia.

Szafy z drzwiami przesuwnymi – praktyczny element wystroju

Szafy na wymiar są doskonałym wyborem w każdym domu i mieszkaniu, nie tylko w pomieszczeniach trudnych do zagospodarowania, ale nawet w bardzo ustawnych, przestronnych i jasnych pokojach. Mogą zajmować całą ścianę, nieustawny kąt pokoju, wnękę. Świetnie sprawdzają się w garderobach i przedpokojach nie tylko jako miejsce do przechowywania ubrań czy pościeli.

Decydując się na szafę z lustrem, możesz od razu ocenić wygląd i stan swojej stylizacji przed wyjściem z domu. Jaka szafa lepiej się sprawdza - ta z drzwiami przesuwnymi czy uchylnymi? To oczywiście kwestia przyzwyczajenia i osobistych upodobań.

szafa-na-wymiar-szczecin . szafa-na-wymiar-police

Głównymi atutami szaf z drzwiami przesuwnymi są:

  • oszczędność miejsca – drzwi nie zabierają potrzebnej przestrzeni, co ma znaczenie szczególnie w małych pomieszczeniach;
  • estetyczny wygląd frontów – można zaplanować efektowną aranżacyjnie szafę przesuwną z lustrem i dopasowanymi do stylu wystroju frontami, nawet w różnej kolorystyce;
  • pojemna szafa przesuwna dwu- lub trzydrzwiowa oznacza sporo miejsca na ubrania wiszące i składane, dlatego warto mieć ją nawet w małym pokoju;
  • szafa z lustrem to idealny mebel do garderoby – w środku można dla wygody zainstalować oświetlenie;
  • drzwi przesuwne nie otworzą się samoczynnie, co jest plusem szczególnie przy małych dzieciach i ciekawskich zwierzętach.

Szafy na wymiar z przesuwnymi drzwiami to bardzo praktyczny element wyposażenia każdej aranżacji. Warto się na nie zdecydować, a Zibinet stworzy dla Ciebie szafę na wymiar, idalnie dopasowaną do pomieszczenia.

Doskonała jakość od Zibinet – zamów własną szafę przesuwną!

Tak samo jak zewnętrzny wygląd szafy, jej fronty, lustra, ozdoby, liczą się też materiały dobrej jakości. Możemy wykonać dla Ciebie wymarzony model szafy w każdym możliwym stylu. Materiały drewnopodobne, z których wykonujemy nasze meble, zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Plastyczne w obróbce płyty meblowe są nie tylko estetyczne, ale także bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dobrej jakości są także profile i elementy jezdne użyte do produkcji mebli. Dzięki tym wszystkim czynnikom nasze szafy przesuwne na wymiar działają bez zarzutu, co przekłada się na cichą i płynną pracę otwieranych drzwi.

Zaprojektuj z nami swoją idealną szafę! Możesz postawić na całkowitą zabudowę przedpokoju lub niewielkiej wnęki. Szafa z przesuwnymi drzwiami będzie idealna do sypialni i salonu, a lustra umieszczone na frontach optycznie powiększą i rozjaśnią niewielką przestrzeń – z tego właśnie powodu takie szafy są idealne do niewielkich i ciemnych przedpokojów, zabudowa zupełnie zmieni charakter takiego wnętrza.

Działamy na terenie Szczecina, Polic i Stargardu. Zapraszamy do kontaktu! Poznaj nasze możliwości i urządź swoje mieszkanie stylowo i praktycznie!

Previous Post Next Post