Regały na wymiar dla dzieci

meble dla dzieci

Regały na wymiar dla dzieci

06, May Adam Nowakowski
  • meble-dla-dzieci
  • regaly-dla-dzieci

Regały na wymiar. Regały na zamówienie. Regały do pokoju.

Jakie meble są funkcjonalne, praktyczne, pojemne i niezbędne w niemal każdym pokoju? Oczywiście regały. To znakomity sposób na zagospodarowanie pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. W zależności od zastosowania, miejsca i rodzaju przetrzymywanych na nich rzeczy, Regały na wymiar można optymalnie dostosować do swoich potrzeb.

Z jakimi pokojami szczególnie kojarzą się regały? Z pewnością będą to pokoje dziecięce i młodzieżowe. Tam meble te mogą być w pełni wykorzystane.

Regały na wymiar, na zamówienie w pokoju młodzieżowym

Regał jest nieodłącznym elementem wyposażenia pokoju młodzieżowego. Zapewnia miejsce na książki, zeszyty, pomoce naukowe, płyty, sprzęt elektroniczny, ale także zdjęcia, pamiątki czy przedmioty związane z hobby, pozwalając także zachować porządek. Idealnie dopasowany do aranżacji regał na wymiar będzie się do tego świetnie nadawał.

Jeśli chodzi o konstrukcję, do pokoju młodzieżowego regały mogą być minimalistycznie proste, z tylną ścianką lub bez, otwarte lub częściowo otwarte, przy czym zamknięte półki mogą posłużyć jako schowki na osobiste rzeczy. Prosty, minimalistyczny regał w kolorze drewna o kilku półkach, pasuje niemal do każdego rodzaju wystroju: skandynawskiego, nowoczesnego, loftowego i klasycznego. Podstawę mogą stanowić stabilne elementy metalowe, co jeszcze bardziej doda mu charakteru. Miłośnicy nowoczesnych, modnych rozwiązań wybierają biel, połączenie bieli z szarością, kolorami drewna lub czernią. Wszystkie są wysoce estetyczne, należy tylko dobrze dopasować je do aranżacji pokoju.

meble-dla-dzieci2 . meble-dla-dzieci3

Potrzebujesz mocniejszego akcentu? Można połączyć głęboki, szary odcień z energetyczną limonką lub jakimś innym, wyrazistym kolorem. Półki regału na wymiar nie muszą być równoległe i jednolite. Przeciwnie, nieregularność sprawdza się w przypadku wystrojów młodzieżowych, pozwalając dodać do nich niebanalny akcent wnętrza. A jeśli pokój jest niewielki lub ma stanowić zabudowę całej ściany, regał na wymiar może być długi i wąski. Masz trudne do wykorzystania kąty? Tutaj sprawdzi się regał narożny, dzięki któremu przestrzeń zostanie wykorzystana co do centymetra.

Regał na wymiar, na zamówienie do pokoju dziecięcego

Regał na wymiar w pokoju dziecka to świetne miejsce na zabawki, książki z bajkami, kolorowanki. O ile regały młodzieżowe na ogół są dość proste, o tyle w przypadku pokoju dziecięcego można naprawdę zaszaleć. Dowolność pozwala na wyczarowanie absolutnie oryginalnych mebli, które zachwycą domowników i gości.

W przypadku pokoju dziecka sprawdzi się też regał częściowo zakryty – np. z szufladami na zabawki i inne drobiazgi lub mebel składający się z szuflad o różnokolorowych frontach, czyli taki regał-komoda, pełniący praktyczne funkcje obydwu tych mebli.

Regały na wymiar, na zamówienie od Zibinet

Regał sprawdzi się wszędzie, nie tylko w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, ale także salonie, sypialni, przedpokoju, jadalni czy innym domowym pomieszczeniu. Wyposażone w masywne i stabilne regały na wymiar spiżarnie, schowki czy piwnice, są niezwykle praktyczne do przechowywania przetworów na zimę czy sprzętów, których aktualnie nie używamy. Bez regałów na wymiar trudno wyobrazić sobie także biura i magazyny.

Firma Zibinet może wykonać dla Ciebie pojemny i praktyczny regał, który w dodatku świetnie wpasuje się w aranżację wnętrza. Stabilne i wytrzymałe materiały (najczęściej pracujemy na płytach Egger) to gwarancja długoletniego użytkowania bez niespodzianek. Gdzie wykonujemy regały na wymiar? Stargard, Police i Szczecin to rejon naszego działania. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Previous Post Next Post