Regały na wymiar a regały z marketu

regały na wymiar szczecin

Regały na wymiar a regały z marketu

26, Apr Adam Nowakowski
  • regaly-z-marketu

Regał na wymiar czy z marketu?

Planujesz umieścić w pomieszczeniu regał? Z pewnością jest to dobry pomysł. Należy jednak zastanowić się, gdzie najlepiej go nabyć? Salony meblowe oraz markety budowlane mają zazwyczaj szeroki wybór takich mebli. Jednak nie zawsze gotowe rozwiązania się sprawdzają – zwłaszcza, gdy dysponujesz pomieszczeniami nieustawnymi.

W tej sytuacji pomogą regały na wymiar – Szczecin, Stargard i Police to rejon działania Zibinet. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązania, optymalnie przystosowane do Twoich wymagań.

Kiedy warto wybrać regał na wymiar?

W zależności od pomieszczenia, w którym będziesz korzystać z regału, powinien on spełniać inne wymogi. Regał przeznaczony na książki musi cechować elegancja, w pomieszczeniach minimalistycznych i skandynawskich powinien mieć nieco surowości, a używany w biurowych – zapewniać miejsce na składowanie akt, dokumentów itp. Regały oferowane przez sieci sprzedażowe mają zazwyczaj standardowe wymiary. Nie zawsze będzie to wygodne.

Wyobraźmy sobie biuro z załomami czy salon o nietypowych kształtach. Tutaj regały z salonu mogą okazać się zbyt duże lub zbyt małe. Ciężko w takiej sytuacji mówić o dokładnym zapełnieniu przestrzeni. Podobnie, gdy chcesz mieć regały sięgający od podłogi po sufit – ciężko będzie Ci znaleźć je w ofertach producentów. A takie właśnie regały są bardzo praktyczne w wielu zastosowaniach.

Ponadto regały sprzedawane w sklepach mają określoną wysokość każdej półki. To również nie zawsze wygodne, a zwłaszcza, jeśli masz pomysł na ich zagospodarowanie bez zbędnych, pustych przestrzeni. Dlatego chcąc mieć pewność, że regał będzie doskonale pasować rozmiarami i funkcjonalnością do Twoich potrzeb, warto zamówić mebel na wymiar.

Regały na wymiar – poznaj ich zalety

Decydując się na regał na wymiar, możesz samodzielnie określić, jakie powinien mieć gabaryty, czyli wysokość i szerokość, a także zadecydować o tym, ile ma mieć półek oraz jaką mają mieć wielkość. Wybierasz również jego kolorystykę. Prawidłowo dopasowany regał szczelnie wypełni przestrzeń w pomieszczeniu bez pozostawiania pustych przestrzeni. Niezależnie czy jest to salon, biuro czy pokój młodzieżowy, takie rozwiązanie sprawi, że będzie maksymalnie ergonomiczne i uporządkowane.

Regał na wymiar od Zibinet

Zibinet wykona dla Ciebie dowolny regał na wymiar. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie stanowią dla nas problemu modele standardowe, z chęcią też podejmujemy wyzwania związane z zaprojektowaniem i wykonaniem odbiegających od standardów – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

szafa_2 . szafa_1

A może marzy Ci się regał, ale nie masz pomysłu, jak powinien być zbudowany? Żaden problem – z przyjemnością doradzimy Ci właściwe rozwiązanie. Jeśli miastem, w którym mieszkasz, są Police, Stargard lub Szczecin, regały na wymiar są w Twoim zasięgu. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, cechujących się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego możesz korzystać z nich przez długie lata i masz pewność, ze zawsze będą wyglądać jak nowe!

Ponadto naszą zaletą są atrakcyjne ceny. Jakie? Dla każdego klienta ustalane są indywidualne – a ponieważ nasza wycena jest darmowa, skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się, jaka będzie dla Ciebie!

Previous Post Next Post