Poznaj zalety i wady regałów na wymiar

regały 2023

Poznaj zalety i wady regałów na wymiar

04, Apr Adam Nowakowski
  • regaly
  • zalety-wady-regalow

Zalety i wady regałów na wymiar - podstawowe informacje

Meble na wymiar to często najlepsze rozwiązanie do wszystkich mieszkalnych wnętrz. Jeżeli cenisz sobie indywidualność i oryginalność projektu, nie pozostaje nic innego, niż zamówić wymarzoną szafę, komodę, szafki lub regał na wymiar. Czy regały na wymiar to dobry pomysł tylko do salonu? Czy można wykorzystać je na coś innego, niż książki? Jakie są zalety i wady regałów na wymiar?

Regały na wymiar – w jakich pomieszczeniach się sprawdzają?

Regał na wymiar kojarzy się z meblem, dzięki któremu masz gdzie ustawić książki w domowej biblioteczce lub salonie. Tymczasem regały są o wiele bardziej uniwersalne i funkcjonalne. Możesz zdecydować się na regał w pokoju młodzieżowym – Twoja pociecha będzie miała praktyczną przestrzeń nie tylko na książki, ale także pomoce naukowe, zdjęcia czy przedmioty związane z hobby. Regał na wymiar sprawdzi się w długim przedpokoju, w końcu to pomieszczenie nie musi być w całości zabudowane szafami. Regał może stanowić miłą odmianę, a książki czy bibeloty można postawić również tam.

Lubisz czytać przed snem? Niewielki regał na wymiar będzie ciekawym rozwiązaniem do sypialni, możesz trzymać tam swoje ulubione serie książek. W jadalni czy spiżarni sprawdzi się solidny, stabilny regał na wymiar, na którym można umieścić przetwory, książki i zeszyty z przepisami, naczynia. Elegancki regał to świetna propozycja do salonu – możesz wyeksponować na nim pamiątki z podróży, rodzinne zdjęcia, oryginalne kwiaty doniczkowe lub bibeloty, podkreślające charakter wystroju wnętrza.

regal2023_3

Możesz zdecydować się na regał na całą ścianę – taka zabudowa to dobre i funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne albo na mały regał, który będzie uzupełnieniem wystroju pokoju, ale przyda się na wiele drobiazgów. Regały na wymiar to także często stosowane meble w biurach, pomieszczeniach firmowych, punktach usługowych, magazynach, sklepach.

Jakie zalety i wady mają regały na wymiar?

Jeśli chodzi o meble na wymiar w ogóle, nie tylko o regały, to mają one zdecydowanie więcej zalet, niż wad. Do najważniejszych zalet regałów na wymiar należą:

  • Oryginalność projektu – Twój regał będzie dokładnie taki, jak chcesz, tak głęboki i wysoki z tylną ścianką lub bez, otwarty albo przeszklony, dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Dopasowanie do stylu wystroju – kolorystyka i design będą dopasowane do wybranej przez Ciebie aranżacji
  • Solidność i trwałość – meble na wymiar służą przez długie lata, dzięki porządnym materiałom i wykonaniu
  • Dobrze zagospodarowana powierzchnia – każda półka ma swoje przeznaczenie, nie ma miejsca na przeładowane lub puste miejsca
  • Wykonanie od a do z – nie musisz biegać po sklepach i mierzyć regałów, po prostu dajesz zlecenie i pomysł, a my zajmujemy się resztą

Wady regałów na wymiar:

  • To samo umeblowanie przez lata – meble na wymiar to decyzja na dłużej, solidne wykonanie i dopasowanie do konkretnego pomieszczenia daje rozwiązanie aranżacyjne na długi czas.
  • Konkretny mebel do konkretnego pomieszczenia – regału na wymiar, szczególnie takiego o większych gabarytach nie przestawisz ot tak do innego pomieszczenia, jest on dopasowany do wymagań konkretnego miejsca.
  • Wyższa cena – meble na wymiar z pewnością będą trochę droższe, niż te, które znajdziesz w każdym sklepie, są za to doskonałej jakości.

Regały na wymiar są dla tych, którzy wiedzą, czego chcą w swojej aranżacji i cenią oryginalne, zindywidualizowane projekty.

Gdzie zamówić regał na wymiar, na zamówienie?

Jeżeli planujesz zamówić do mieszkania lub biura regał na wymiar, zdecyduj się na firmę zibinet.pl! Działamy w Szczecinie, Stargardzie i Policach, mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Nasze meble na wymiar z dobrych jakościowo materiałów, będą służyć Ci przez długie lata w doskonałym stanie!

Previous Post Next Post