Regały na zamówienie – czy warto w nie inwestować?

szafy i regały na wymiar szczecin 2023

Regały na zamówienie – czy warto w nie inwestować?

08, Apr Adam Nowakowski
  • szafy
  • regaly
  • regaly-na-zamowienie

Inwestycje w regały i szafy na wymiar

Meble na zamówienie – jak szafy, regały, komody, garderoby - wymagają pewnych nakładów finansowych, jednak nie sposób zaprzeczyć, że to najlepsze rozwiązanie do wielu wnętrz. Pomieszczenia bardzo wysokie, wąskie, małe, z ukośnymi sufitami, wnękami czy trudne do umeblowania w tradycyjny sposób, wymagają praktycznego zagospodarowania, a najlepiej osiągnąć to zamawiając meble na wymiar.

Jakie zalety dają regały na wymiar? Police, Szczecin i Stargard mogą korzystać ze wszystkich, ponieważ w tym właśnie rejonie działa Zibinet meble na wymiar.

Regały na wymiar – dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

Regały na wymiar to doskonały sposób na eleganckie i praktyczne umeblowanie wielu domowych pomieszczeń, jak: salon, biblioteka, gabinet, pokój młodzieżowy, przedpokój, jadalnia, spiżarnia czy piwnica. Trudno też wyobrazić sobie bez funkcjonalnych regałów pomieszczeń takich jak biuro, szkolna biblioteka, magazyn, sklep, punkty usługowe. W każdym z tych pomieszczeń regał będzie miał inne zastosowanie, ale również w każdym jest meblem niezastąpionym.

szafa_2023_4 . szafa_2023_3

Dlaczego warto decydować się na regał na wymiar? Powodów jest wiele, jak choćby:

  • oryginalność i niepowtarzalność wnętrza – Twój regał może być dokładnie taki jak chcesz pod względem ilości i wielkości półek, designu, kolorystyki, dodatków, podkreślających charakter wnętrza;
  • będziesz jedyną osobą, posiadającą taki właśnie regał – dlatego wszystkie meble ba wymiar, nie tylko regały to dobra propozycja dla indywidualistów, ceniących niebanalne rozwiązania aranżacyjne;
  • użytkowanie zgodne z potrzebami – tylko Ty decydujesz ile i jakie półki będzie miał Twój regał i czy dodatkowo będzie mieć zamykane szafki, przeszklenia i inne dodatki. Na swoim regale możesz mieć książki, pamiątki, zdjęcia, ozdoby, rośliny doniczkowe, przetwory – według potrzeb;
  • Każda półka ma swoje przeznaczenie – szerokość, wysokość i głębokość półek, które ma Twój regał na wymiar, to tylko Twoja decyzja, my możemy po prostu doradzić jeszcze bardziej funkcjonalne rozwiązania. Twój regał nie ma w sobie nic przypadkowego, każdy centymetr mebla jest wykorzystany!
  • mebel do każdego wnętrza – wyobraź sobie, że Twoje pokoje mają ukośne sufity, lub wnęki, z którymi nie wiadomo, co zrobić. A może pomieszczenie jest niskie lub przeciwnie bardzo wysokie, wąskie, obszerne – takie wnętrza wymagają przemyślanego umeblowania i to właśnie oferuje Ci firma Zibinet, wykonująca meble na wymiar. Potrzebujesz regału na jedną wąską ścianę? A może zabudowy wysokiej, szerokiej ściany z miejscem nad drzwiami? Dla nas to nie problem – regał na wymiar może wyglądać dokładnie tak, jak tego chcesz;
  • dobra jakość materiału i wykonania – pracujemy na dobrych materiałach (np. płytach Egger), które są łatwe w obróbce i bardzo wytrzymałe. Dzięki wysokiej jakości materiału i wykonania, cieszysz się swoimi meblami przez wiele lat.

To właśnie zalety regałów na wymiar.

szafa_2023_1

Regały na wymiar od zibinet

Jeżeli potrzebujesz funkcjonalnych regałów na wymiar w okolicach Szczecina, Stargardu lub Polic, zainteresuj się ofertą zibinet.pl - meble na wymiar. Długoletnie doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci, co jest teraz modne i jakie rozwiązania można zaproponować osobom, które jeszcze nie wiedzą, czego dokładnie potrzebują w swoim domu lub biurze.

Zdecyduj się na swoją oryginalną wersję tego mebla!

Previous Post Next Post