Styl Skandynawski Esencja Minimalizmu i Funkcjonalności

meble-kuchenne-na-wymiar

Styl Skandynawski Esencja Minimalizmu i Funkcjonalności

07, Jul Adam Nowakowski
  • kuchnia-skandynawska

Zibinet - Twój Producent Mebli na Wymiar w Szczecinie

Chociaż meble na wymiar są nieodłącznym elementem każdego domu, to kuchnie na wymiar szczególnie zasługują na uwagę. Jako serce każdego domu, kuchnia powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również estetycznie przyjemna. Zibinet, producent mebli na wymiar w Szczecinie, oferuje rozwiązania, które łączą te dwie cechy, a jednym z najpopularniejszych stylów, jakie oferujemy, jest styl skandynawski.

Kuchnie na Wymiar w Stylu Skandynawskim - Co to Takiego?

Styl skandynawski, znany również jako nordycki, pochodzi z krajów skandynawskich, takich jak Szwecja, Dania i Norwegia. Ten styl charakteryzuje się minimalizmem, funkcjonalnością, prostotą i użyciem naturalnych materiałów. Kuchnie na wymiar w stylu skandynawskim to ostoja spokoju i prostoty, gdzie każdy element ma swoje miejsce i cel.

Kluczowe Cechy Kuchni na Wymiar w Stylu Skandynawskim

  • Minimalizm: Kuchnie w stylu skandynawskim są zdecydowanie minimalistyczne. Nie ma tu miejsca na zbędne ozdoby czy dekoracje. Każdy element ma swoje miejsce i funkcję.

  • Funkcjonalność: Meble na wymiar w stylu skandynawskim są przede wszystkim praktyczne. Oznacza to, że każdy element kuchni jest dobrze przemyślany i ma swoje miejsce, a przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana.

  • Kolorystyka: Styl skandynawski charakteryzuje się neutralną kolorystyką. Dominują tutaj białe i szare odcienie, które są często przełamane akcentami w naturalnych kolorach drewna.

  • Naturalne materiały: Drewno jest dominującym materiałem w stylu skandynawskim. Może być ono wykorzystane w różny sposób - na podłodze, frontach mebli czy jako dodatek w postaci desek do krojenia czy misk na owoce.

  • Oświetlenie: Jasne, naturalne światło to kluczowy element stylu skandynawskiego. Duże okna, białe ściany i odbijające światło powierzchnie pomagają maksymalnie wykorzystać dostępne światło.

kuchnia-na-wymiar-zibinet | kuchnia-na-wymiar-czarna

Zibinet to producent mebli na wymiar, który zna na wylot tajniki stylu skandynawskiego. Nasze kuchnie na wymiar są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły, zgodnie z zasadami stylu skandynawskiego. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie procesu - od pomysłu, przez projekt, aż po montaż. Z nami Twoja kuchnia na wymiar w stylu skandynawskim będzie nie tylko piękna, ale także funkcjonalna i praktyczna.

Previous Post Next Post