Kuchnia – styl skandynawski na zamówienie

Kuchnia styl skandynawski

Kuchnia – styl skandynawski na zamówienie

21, Feb Adam Nowakowski
  • kuchnia
  • meble
  • kuchnia-skandynawska

Kuchnia – styl skandynawski

Kuchnie na wymiar to najlepszy sposób na zagospodarowanie przestrzeni wnętrza, ponieważ można wykorzystać każdy centymetr kwadratowy w sposób funkcjonalny i dostosowany do potrzeb konkretnego użytkownika. Wykonujemy meble kuchenne na wymiar w różnych stylach wystroju. Dla tych, którzy marzą o kuchni, która jest jednocześnie przestronna, jasna, praktyczna, prosta, przytulna i stylowa, proponujemy kuchnię w stylu skandynawskim.

Aranżacje skandynawskie biją rekordy popularności już od dobrych kilku sezonów. Może i Ty zdecydujesz się na kuchnię w stylu skandynawskim?

Kuchnia w stylu skandynawskim czyli właściwie jaka?

Kuchnie skandynawskie zachwycają przede wszystkim stosunkowo prostym wystrojem, dużą praktycznością rozwiązań oraz funkcjonalnością. Jednocześnie nie są pozbawione pewnej typowo domowej przytulności, która wyraża się choćby przez zastosowanie dużej ilości drewna w aranżacjach. To właśnie drewno, cegła, biel i inne jasne kolory stanowią kwintesencję tego interesującego i oryginalnego stylu.

Szafki o białych frontach z drewnianymi blatami, białe meble na tle drewnianych podłóg, meble o jasnym wybarwieniu drewna i białe lub szare ściany – to tylko kilka propozycji, mogących charakteryzować ten styl. W kuchni skandynawskiej stawiamy na jasność, wrażenie przestrzenności i światła. Dzięki jasnej kolorystyce i niedużej ilości dodatków można łatwo uzyskać ten efekt.

kuchnia2023_3

Styl skandynawski w kuchni ma wiele odmian, dlatego nietrudno znaleźć coś dla siebie, dodając do aranżacji odcienie szarości (np. na ścianach), czerń, krem, pastelowe żółcie i błękity, akcesoria w stylu boho, czarno – białe płytki na podłodze i wiele innych możliwych rozwiązań, które uczynią naszą kuchnię miejscem jedynym w swoim rodzaju.

Funkcjonalna i nowoczesna kuchnia to także dobrze dopasowane meble. Kuchnia na wymiar w stylu skandynawskim może wyglądać bardzo różnie. Jak? To pytanie możesz skierować do firmy Zibinet.pl, zajmującej się wykonywaniem stylowych, modnych i efektownych mebli na wymiar. To od Ciebie zależy, czy postawisz na biel i drewno, czy raczej zdecydujesz się na meble o drewnianym wybarwieniu. Służymy pomocą na każdym etapie projektu!

Kuchnia skandynawska na wymiar – Szczecin

Podstawowym założeniem stylu skandynawskiego jest solidność, trwałość, mocne i wytrzymałe materiały i prosty choć efektowny design. Praktyczne i funkcjonalne meble na wymiar nie tylko do kuchni, ale do każdego domowego wnętrza, to znak rozpoznawczy firmy Zibinet. Pracujemy na materiałach odpornych na zniszczenie i odkształcanie, które przez wiele lat wyglądają jak nowe. W naszej pracy wykorzystujemy płyty meblowe firmy Egger.

Dla Ciebie możemy opracować oryginalny design mebli kuchennych na wymiar. Postaw na funkcjonalność, która w kuchni jest niezwykle ważna, nie rezygnując przy tym z doskonałego wyglądu Twoich mebli. Dostosuj przestrzeń kuchni do swoich potrzeb. Szafki, regały, wyspy kuchenne, odporne blaty robocze w spójnym, jednolitym stylu – to wszystko jest w Twoim zasięgu. A może kuchnia na wymiar wraz z jadalnią? Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości naszej firmy!

Previous Post Next Post