Garderoba na wymiar dostosowana do potrzeb

Garderoba na wymiar szczecin

Garderoba na wymiar dostosowana do potrzeb

22, Feb Adam Nowakowski
  • meble
  • szafa
  • wymiar
  • garderoba
  • garderoba-na-wymiar

Garderoba na wymiar dostosowana do Twoich potrzeb

Nawet niewielka garderoba - a przyjmuje się, że minimalna powierzchnia tego pomieszczenia powinna wynosić około 4 metrów kwadratowych - pomoże Ci w praktycznym rozplanowaniu ubrań i butów wszystkich domowników. Ale to jeszcze nie wszystko. Garderoba może służyć także jako schowek na takie rzeczy jak deska do prasowania, żelazko czy suszarka na ubrania.

Zdecyduj się na garderobę na wymiar i ułatwi sobie codzienne funkcjonowanie!

Co powinno znaleźć się w garderobie na wymiar?

W zależności od możliwości metrażowych, garderoba na wymiar może pomieścić naprawdę mnóstwo rzeczy. Każdy wie, jak trudne jest zachowanie porządku przy kilku domownikach. Garderoba wykonana na wymiar pomoże Ci uporządkować buty i odzież oraz inne drobiazgi takie jak czapki, apaszki, skarpetki, krawaty.

Dobrze zaplanowana garderoba umożliwi umieszczenie odzieży w zależności od częstości jej używania. Półki na buty, odzież składaną, drążki na ubrania wiszące, schowki, szuflady, organizery – to wszystko przyda Ci się w Twojej nowej, funkcjonalnej garderobie. Warto zaprojektować ją z myślą o konkretnych użytkownikach, gdyż to właśnie im będzie służyć. Ważne są tu wszystkie parametry: głębokość, szerokość, wysokość. W garderobie jest miejsce nie tylko na ubrania, ale również na pościel, ręczniki, koce, torby, plecaki i wiele innych rzeczy.

szafa2023_4

O czym warto pamiętać decydując się na garderobę na wymiar?

Bez względu na metraż garderoba może być miejscem, które będzie służyć jako wyciszająca bariera pomiędzy dwiema sypialniami, np. sypialniami rodzeństwa lub innymi pomieszczeniami. Równie ważne jest, żeby każdy z domowników miał wygodny i swobodny do niej dostęp.

Pomieszczenie przeznaczone na garderobę musi mieć właściwą cyrkulację powietrza – w takich miejscach przewiew jest bardzo ważnym czynnikiem, który zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Jeżeli swoją garderobę planujesz mieć na poddaszu, pamiętaj o pewnych ograniczeniach narzuconych przez skosy na suficie i wysokość ścianki kolankowej – co nie znaczy, że wykonanie garderoby na wymiar na poddaszu nie jest możliwe, wręcz przeciwnie.

sypialnia2023_3

Drobiazgi, które mogą się przydać

W garderobie na wymiar musi być lustro. Może być ono zamontowane na drzwiach jednej z szaf lub w innym miejscu, w którym jest dobre oświetlenie. Światło w garderobie to także szczegół, który warto dobrze przemyśleć. Wygoda korzystania z pomieszczenia jest bardzo ważna. Jeżeli garderoba znajduje się w wysokim i ubrania zawieszone są na sporej wysokości, warto mieć pantograf, który ułatwi ściąganie pojedynczych sztuk odzieży bez wysiłku.

Garderoba na wymiar, na zamówienie – Szczecin i okolice

Garderoba na wymiar to praktyczny pomysł, znacznie ułatwiający codzienne życie. Firma Zibinet wykona ją dla Ciebie według Twoich wskazówek, potrzeb i w stylu wystroju jaki dominuje w Twoim mieszkaniu lub domu! Dobrej jakości płyty meblowe o atrakcyjnym i ponadczasowym designie, pasujące do danej aranżacji dodatki, innowacyjne rozwiązania, ciekawe projekty i współpraca z klientem na każdym etapie wykonywanego zadania - to nasze główne atuty.

Wykonujemy meble na wymiar do wszystkich domowych wnętrz. Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny!

Previous Post Next Post