Kuchnia klasyczna czyli ciepło, przytulność

kuchnia 2023 zibinet

Kuchnia klasyczna czyli ciepło, przytulność

24, Feb Adam Nowakowski
  • kuchnia-klasyczna
  • kuchnia
  • meble
  • wymiar
  • klasyczna

Kuchnia klasyczna czyli ciepło i przytulność

Kuchnia to bardzo ważne miejsce domu. Rano zaparzamy w niej kawę i herbatę, za dnia szykujemy posiłki, nierzadko spożywamy tu obiady wraz z najbliższymi. Warto zadbać o to, aby było to miejsce przytulne, w którym każdemu miło będzie spędzić czas. Można zapewnić taki estetyczny efekt, stawiając na klasyczne meble z drewna… choć wcale nie muszą być one drewniane!

Zalety kuchni klasycznych

Zanim wyjaśnimy to tajemnicze zdanie, warto najpierw przypomnieć, czym charakteryzuje się styl klasyczny. Jak sugeruje to sama nazwa, wywodzi się on z klasycznych mebli oraz rozwiązań. A więc stawiamy na drewno, nieprzesadzone zdobienia oraz ciepłe kolory. Ta mieszanka wspólnie tworzy domowy, przytulny klimat – w dodatku niepozbawiony elegancji.

Nie może zatem dziwić, że jest on niezwykle popularny w domach oraz mieszkaniach prywatnych. Drewno samo w sobie ma swój urok, zaś ujęte w odpowiednie formy wygląda niezwykle estetycznie. A jeśli w dodatku formy te są funkcjonalne i praktyczne – jak szafki, szuflady czy inne sprzęty – tym lepiej.

dab_kuchnia

Meble do kuchni na wymiar? Szczecin i okolice to rejon, w którym działamy i gdzie z przyjemnością wykonamy meble do kuchni na wymiar, idealnie dopasowane do powierzchni pomieszczenia. Co jednak odróżnia Zibinet Meble Szczecin od konkurencji, to meble drewniane na wymiar wykonywane bez drewna. Jak to możliwe?

Postaw na solidny materiał

Drewno ma szereg pozytywnych właściwości. Nie sposób ich nie docenić, jednak coś za coś. Jest to materiał wykonania, który sporo kosztuje. Dlatego kuchnia na wymiar wykonana z niego może okazać się bardzo dużym wydatkiem. Dlatego proponujemy inne rozwiązanie. Na co dzień wykorzystujemy solidne płyty meblowe Egger na przykład Dąb Halifax. Jest to materiał cechujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, niskie i wysokie temperatury, a także odporny na wilgoć, grzyby oraz pleśnie.

Ma on kolorystykę drewna w wielu odcieniach oraz deseń imitujący prawdziwe drzewo – wraz ze słojami, a nawet pęknięciami. Wykonanie kuchni z tego materiału daje Ci gwarancję posiadania stylowych i solidnych mebli. Jaka jest zatem różnica w porównaniu z prawdziwym drewnem? Kluczowa to cena. Płyta Egger jest tańsza w porównaniu z drewnem, dlatego też kuchnia na wymiar będzie miała bardziej przystępną i „niebolesną” cenę.

H1180

Jakie meble kuchenne wykonuje Zibinet?

Nasza firma produkuje meble na wymiar każdego rodzaju. Możemy wykonać dla Ciebie cała kuchnię lub poszczególne elementy, jak szafki wiszące i stojące, blaty, stoły. Zamawiając u nas decydujesz, jak będzie wyglądać każdy z nich. Na przykład w przypadku szafek określasz ilość półek, rodzaj i kolorystykę uchwytów itp. Dzięki temu powstanie Twoja wymarzona kuchnia na wymiar. Szczecin i okoliczne miejscowości mogą korzystać z naszej oferty w dowolnej chwili – możemy pojawić się we wskazanym miejscu w celu wykonania pomiaru i dokonania na jego podstawie bezpłatnej wyceny.

W ten sposób może powstać kuchnia drewniana na wymiar bez użycia drewna. Jednak wizualnie nie będzie różnić się od droższego odpowiednika, po co więc przepłacać? Zapraszamy do kontaktu!

Previous Post Next Post