Jakie meble do pokoju dziecięcego?

meble dla dzieci 2023

Jakie meble do pokoju dziecięcego?

05, Mar Adam Nowakowski
  • meble
  • meble-pokojowe
  • jakie-meble-dla-dzieci

Jakie meble do pokoju dziecięcego?

Meble do pokoju dziecięcego muszą spełniać szereg kryteriów związanych zarówno funkcjonalnością, jak i bezpieczeństwem. Skąd wziąć odpowiednie? Dostarczy je Zibinet Szczecin – meble na zamówienie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i nie obawiaj się przykrych wypadków w domu.

Postaw na bezpieczny zestaw do pokoju dziecięcego

Dzieci, zwłaszcza te młodsze, uwielbiają ruch i zabawę. Nietrudno im zatracić się w niej, a wówczas o wypadek nietrudno. Dobrze wyeliminować jego ryzyko – w tym celu unika się wstawiania do pokoju dziecięcego szafek, stołów i komód mających ostre krawędzie. Produkowane przez Zibinet meble dla dzieci (Szczecin i okolice to rejon naszego działania) mają je zaokrąglone. Masz dzięki temu pewność, że nie dojdzie do bolesnego i przykrego w skutkach uderzenia o kant.

Na tym jednak nie koniec aspektów związanych z ochroną młodych ludzi. W przypadku biurek, komód oraz szafek ważne jest, aby ich szuflady miały mechanizmy zabezpieczające przed wypadaniem. Dzieci nie mają jeszcze odpowiedniego wyczucia i może się zdarzyć, że wysuną szufladę z dużą siłą, a ta spadnie na ich nogi i stopy. Zibinet proponuje meble na zamówienie, które nie tylko są idealnie dopasowane do wielkości pomieszczenia, ale również mają prowadnice z zabezpieczeniami przeciwko wypadaniu szuflad.

dzieci2023_3 . dzieci2023_2

Doskonale zdajemy sobie sprawę również z innych elementów związanych nie tylko z bezpieczeństwem, ale i komfortem dziecka. Jako producent mebli dla dzieci – Szczecin oraz okoliczne miejscowości to rejon naszego działania – projektujemy je tak, aby były dopasowane gabarytowo do wzrostu dziecka. To z kolei pozwala mu na swobodne korzystanie z szaf i szafek bez konieczności wspinania się w tym celu na krzesła, stołki, czy też inne meble – co zresztą dzieci bardzo lubią.

Dzieciństwo w jasnych barwach mebli

Oprócz bezpieczeństwa ważnym elementem mebli dla dzieci jest także kolorystyka. Wszystkie wykonywane przez Zibinet Szczecin szafy na zamówienie, do zabudowy czy też inne sprzęty do pokoju dziecięcego proponujemy w jasnych barwach. Ma to nie tylko zalety estetyczne, ale również praktyczne. Takie kolory rozjaśniają pomieszczenie, a także dają wrażenie panującego w nim porządku. Meble w takich barwach jak biała, kremowa lub jasnobrązowa mogą mieć kontrastujące akcenty, które dodatkowo wpływają pozytywnie na efekt wizualny. Dobrym przykładem ciemne lub czerwone uchwyty - świetnie wyglądają na białym tle.

dzieci2023_1

Skoro już o uchwytach mówimy – one również muszą być przystosowane do niewielkich dłoni dzieci. Chodzi tu nie tylko o ergonomiczny kształt, ale także ich wielkość. Zibinet Szczecin doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie meble dla dzieci na zamówienie wyposażone są w odpowiednie akcesoria tego typu. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty masz pewność, że Twoja pociecha będzie w stanie wygodnie korzystać z nich każdego dnia.

Kolejnym naszym atutem są wysokiej jakości materiały, których używamy do produkcji mebli. Wytrzymałe i odporne na wiele czynników zewnętrznych, w tym uszkodzenia mechaniczne – o co w czasie zabaw nie trudno. Dlatego jeśli chcesz, aby pokój Twojego dziecka był bezpiecznym, wygodnym miejscem – skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!

Previous Post Next Post