Szafki łazienkowe na wymiar - zalety

Meble Łazienkowe 2023

Szafki łazienkowe na wymiar - zalety

12, Apr Adam Nowakowski
  • lazienka
  • szafki-lazienkowe-na-wymiar

Jakie szafki łazienkowe na wymiar wybierać?

Łazienka jest miejscem, w którym codziennie spędzamy sporo czasu, dlatego powinna być urządzona w sposób praktyczny, aby spełniała swoje zadanie, ale również estetyczny. Meble, jakie wybieramy do umeblowania naszej łazienki muszą być ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu, odporne na wilgoć, której jak wiadomo w tym pomieszczeniu nie brakuje, a także spójne aranżacyjnie, bez względu na to, jak duże jest pomieszczenie.

Pomogą w tym szafki łazienkowe na wymiar. Police, Mierzyn, Szczecin i Stargard mogą korzystać w tym celu z usług firmy Zibinet - meble na wymiar. A dlaczego warto? Przeczytaj i dowiedz się tego.

Jakie szafki na wymiar przydadzą się w łazience?

W Twojej łazience powinno znaleźć się miejsce dla szafek umywalkowych – stojących oraz wiszących - i wąskich, praktycznych słupków, które nie zabierają miejsca, ale są pojemne i można zmieścić w nich sporo potrzebnych rzeczy. Przy naprawdę małych wnętrzach łazienkowych może być trudno znaleźć wystarczająco dużo przestrzeni na te wszystkie szafki. Jeżeli Twoja łazienka jest mała i nieustawna, idealnym sposobem na jej praktyczne umeblowanie będzie wykonanie mebli łazienkowych na wymiar.

Czy meble na wymiar do łazienki naprawdę są lepsze od gotowych? Z pewnością można nimi łatwiej urządzić nawet nieustawną przestrzeń, sprawiając, że łazienka stanie się miejscem, w którym to, co potrzebne, zawsze masz pod ręką. W małej łazience stawiaj przede wszystkim na funkcjonalną szafkę na wymiar pod umywalkę. Możemy wykonać dla Ciebie zarówno szafkę na umywalkę wpuszczaną do środka, jak i na stojącą misę umywalkową – to drugie rozwiązanie wybiera coraz więcej osób, sprawdza się nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale również tych urządzonych w stylu retro.

lazienka2_2023 . lazienka3_2023

Sprawdzą się szafki wiszące – na dużej przestrzeni możesz mieć ich kilka, ale w małym pomieszczeniu wisząca szafka na wymiar z lustrem i praktycznymi półeczkami, umieszczona na ścianie nad umywalką, to nie tylko maksymalna oszczędność miejsca, ale również praktyczny schowek na kosmetyki i drobiazgi typu waciki, chusteczki nawilżane, czepki kąpielowe itp. Tylko od Ciebie zależy, co się w niej znajdzie. Warto pomyśleć o zamontowaniu dyskretnego oświetlenia wewnątrz szafek.

Szafki słupki na wymiar to doskonałe rozwiązanie do niedużych łazienek. Praktyczne półki przydadzą się choćby na ręczniki czy środki czystości. Szafka nie zajmuje miejsca i pomaga odciążyć szafki umywalkowe.

Z czego powinny być wykonane szafki łazienkowe na wymiar?

Materiał, z którego wykonane są meble łazienkowe, powinien być odporny na wilgoć, pęcznienie, odkształcanie i uszkodzenia mechaniczne. Firma Zibinet stosuje wysokiej jakości płyty Egger, które wyglądają jak drewno, ale są znacznie bardziej odporne na niekorzystne warunki. Jeśli chodzi o dekor pasujący do danej aranżacji, możemy wykonać dla Ciebie meble takie, jakie chcesz: w różnych odcieniach drewna, szare, białe, czarne, antracytowe, matowe, na połysk lub dwukolorowe.

Twoja łazienka na wymiar może być urządzona klasycznie, nowocześnie, w stylu skandynawskim, glamour lub wielu innych. Dbamy nie tylko o dobrą jakość Twoich mebli - ważny jest dla nas każdy, najdrobniejszy szczegół, dzięki któremu wydobyty zostaje charakter konkretnego stylu wystroju. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania, a jeśli już wiesz jak powinna wyglądać łazienka Twoich marzeń, zamienimy je w rzeczywistość!

Previous Post Next Post